Live Nation prezentuje:
PARAMORE i ASKING ALEXANDRIA na IMPACT FESTIVAL 2013!
4 - 5 czerwca / Lotnisko Bemowo / Warszawa


PARAMORE:
Amerykańska grupa Paramore to jedno z największych odkryć światowego rocka ostatnich lat. Choć dotychczasowe trzy płyty w samych Stanach sprzedały się w blisko trzymilionowym nakładzie, o prawdziwej sile zespołu świadczą koncerty. Spora w tym zasługa niezwykle charyzmatycznej Hayley Nichole Williams. Zjawiskowa wokalistka – na scenie mierzący 156 centymetrów wzrostu wulkan energii – czterokrotnie uznawana była przez czytelników magazynu „Kerrang” za najseksowniejszą gwiazdę naszych czasów. Warto dodać, że zespół szczególnie upodobali sobie producenci z Hollywood, regularnie zapraszając go na wszelkiej maści ścieżki dźwiękowe, ze „Zmierzchem” i „Transformers 3” na czele. Podczas warszawskiego Impact Festival grupa promować będzie swój czwarty album, zatytułowany po prostu „Paramore”. Krążek ukaże się w kwietniu, ale już teraz można posłuchać promującego go singla „Now”. „To zdumiewający utwór” – piszą zachwyceni krytycy. „Rzadko się zdarza tak efektowne połączenie gitarowej mocy i niczym niewymuszonej chwytliwości”.

ASKING ALEXANDRIA:
Powstała w 2008 roku w angielskim Yorku grupa Asking Alexandria ma swoje korzenie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ale dla jej rosnącego z miesiąca na miesiąc grona fanów zdecydowanie ważniejsze są korzenie muzyczne. Formacja raczej nie owija w bawełnę i atakuje słuchaczy wybuchową miksturą takich stylów jak metalcore i post hardcore, podlaną jednak dość melodyjnym i przebojowym sosem. Z tego względu Asking Alexandria zdobywa uznanie zarówno wśród zwolenników metalu, jak i lżejszych formacji, w rodzaju Linkin Park czy nawet Guns N’Roses. Cechą charakterystyczną jej brzmienia jest też mieszanie bardzo mocnego, chropowatego śpiewu z partiami czystymi – wszystko to zasługa obdarzonego niebywałymi umiejętnościami wokalisty Danny’ego Worsnopa. W Polsce Asking Alexandria promować będzie swój trzeci, niezatytułowany jeszcze album (premiera wiosną). Poprzedni, „Reckless & Relentless”, dwa lata temu zadebiutował na 9. miejscu amerykańskiej listy Billboardu. Dla zespołu z Wysp, zwłaszcza tak młodego, taki wynik to nie lada osiągnięcie!

LINE UP IMPACT FESTIVAL 2013

4 czerwca:
RAMMSTEIN
SLAYER, KORN, BEHEMOTH, AIRBOURNE, MASTODON, GHOST

5 czerwca:
THIRTY SECONDS TO MARS
PARAMORE, ASKING ALEXANDRIA

I wiele więcej!! Kolejne ogłoszenia przed nami - śledźcie stronę i profil na Facebooku Live Nation!!


BILETY i KARNETY NA LIVENATION.PL

płyta i osoby niepełnosprawne
płyta i osoby niepełnosprawne
płyta early entrance (ważne informacje poniżej**)
VIP
bilet jednodniowy
209 zł
385 zł
385 zł
880 zł
karnet
330 zł
583 zł
583 zł
1350 zł
 
**Bilety / Karnety GAEE (płyta early entrance) – uprawniają do wcześniejszego wejścia na teren festiwalu oraz zawierają voucher upoważniający do odbioru w dniu imprezy i na terenie festiwalu pamiątkowego laminatu i koszulki Impact Festival 2013 – dostępne wyłącznie na LiveNation.Pl

BILET ZA 150 ZŁ?
Już o północy (z 6-ego na 7-ego lutego) do sprzedaży trafi pula biletów promocyjnych! Pierwsze sto osób będzie mogło kupić bilet na płytę (na dowolnie wybrany dzień) w specjalnej cenie 150 zł. Oferta ważna tylko przez 24 godziny i jest dostępna wyłącznie w sprzedaży internetowej - na www.Eventim.pl i www.LiveNation.pl.

Na koniec serdeczne podziękowania dla Gminy BEMOWO. Dziękujemy za współpracę, wsparcie i wiarę!
Strona festiwalu: www.impactfest.pl


5 GRUDNIA

AIRBOURNE NA IMPACT FESTIVAL 2013!

Live Nation informuje!
Airbourne zagra podczas drugiej - dwudniowej - edycji Impact Festival. IMPACT FESTIVAL 2013!

4 - 5 czerwca
Lotnisko Bemowo


AIRBOURNE:
Zainspirowani m.in. Judas Priest, Thin Lizzy, Angel City, Rose Tattoo, AC / DC i Motörhead machają flagą rock and rolla w Australii od 2003 r. Zdobywają fanów i wygrywają nagrody, takie jak ta, którą zabrali do domu w 2008 r. z the Metal Hammer Golden Gods, gdzie ich album Runnin’ Wild uzyskał tytuł najlepszego albumu debiutanckiego. Pochodzą z Warrnambool, małego miasteczka na południowo-zachodnim wybrzeżu Victorii w Australli. Stopniowo zyskiwali zwolenników wśród fanów zakaźnej energii, whisky oraz klasy robotniczej. Ostatni album zespołu No Guts. No Glory jest obowiązkową pozycją w każdej porządnej szafie grającej. "W zasadzie, nigdy nie mieliśmy konkretnego przesłania: my nie mówimy o polityce i niesprawiedliwości społecznej w naszych piosenkach. Istnieją inne zespoły, które o to dbają " mówi Joel O'Keeffe który, podobnie jak jego brat i perkusista Ryan O'Keeffe Airbourne, gra na gitarze odkąd nauczył się chodzić. "Z nami tak nie jest. To jest po prostu rock and roll. Chcemy, aby ludzie dobrze się bawili, bez względu na wszystko. Napij się, graj naprawdę głośno i zrelaksuj”.  Występy Airbourne na żywo sprawiąją, że ludzie wracają po więcej. "Chcemy stać się tym zespołem, który samą nazwą będzie się kojarzył ludziom z dobrą zabawą na koncercie” wyjaśnia Joel. "Oni wiedzą, co dostaną. Dostaną rock and roll, będzie głośno, a koncert opuszczą z dzwonieniem w uszach".

HEADLINERZY IMPACT FESTIVAL 2013:
headlinerem pierwszego dnia będzie: Rammstein
“Wir halten das Tempo” mottem Rammstein na 2013 rok, w czasie którego grupa będzie główną gwiazdą wielkich europejskich festiwali. W ciagu ostatnich dwóch lat ponad 1,3 miliona ludzi z Meksyku, USA, Afryki Południowej, Australii, Kanady i Europy zostało zdmuchnięte spektakularnym show. Machina Rammstein nieustająco się toczy - w 2013 roku nie będzie inaczej. Zapowiada się gorące lato!


zaś drugiego: Thirty Seconds to Mars
Utworzona przez Jareda i Shannona Leto formacja zdobyła wiele nagród i wyróżnień, w tym MTV Video Music Award, trzy europejskie nagrody MTV, a także latynoską i azjatycką nagrodę MTV, Fuse Award i trzy nagrody Kerrang! Dzięki licznym koncertom zdobyli wciąż rosnącą, lojalną rzeszę fanów na całym świecie. Ich fani – nazywani przez zespół The Echelon — uczestniczą w życiu zespołu i promowanej przez niego działalności charytatywnej. I z całą pewnością właśnie zacierają ręcę na wieść o ich występie na Impact Festival 2013.

LINE UP

oj, bedzie się działo.... dotychczas znamy czterech pierwszych impactowych artystów - dla przypomnienia:
I dzień: Rammstein, Airbourne i Behemoth
II dzień: Thirty Seconds to Mars i wiele, wiele więcej!!!!

Śledźcie naszą stronę i profil na Facebooku - przed nami kolejne ogłoszenia!

DWIE SCENY
Impact Festival 2013 to nie tylko dwa dni! To także dwie sceny - UWAGA - każdego dnia. Tak jak w mijającym roku, tak i w przyszłym – nasz wieloletni partner Eventim reprezentować będzie drugą scenę - SCENĘ EVENTIM.

BILETY
bilet jednodniowy:
209 zł - płyta i osoby niepełnosprawne
385 zł - trybuny
385 zł - płyta early entrance (ważne informacje poniżej**)
880 zł - VIP

karnet:
330 zł - płyta i osoby niepełnosprawne
583 zł - trybuny
583 zł - płyta early entrance (ważne informacje poniżej**)
1350 zł - VIP

UWAGA!!!

**Bilety / Karnety GAEE (płyta early entrance) – uprawniające do wcześniejszego wejścia na teren festiwalu oraz zawierające voucher upoważniający do odbioru w dniu imprezy i na terenie festiwalu pamiątkowego laminatu i koszulki Impact Festival 2013 – dostępne wyłącznie via LiveNation.Pl BILETY i KARNETY NA LIVENATION.PL

Masz już bilet na pierwszy dzień Impact Festival a chciałbyś uczestniczyć w całej imprezie??
Wymień swój bilet na karnet!! Osoby, które dotychczas zakupiły bilet 1-dniowy na Trybunę/EE, mają możliwość dopłaty i  wymiany biletu 1-dniowego  na Karnet 2-dniowy - z gwarancją tego samego miejsca  do dnia 31.12.2012. Posiadacze biletów 1- dniowych na płytę mogą wymienić bilet 1 -dniowy na Karnet 2 -dniowy w punkcie zakupu. . W przypadku pytań dotyczących procedury wymiany biletów, prosimy o kontakt e-mailowy: upgrade@eventim.pl  lub telefoniczny +48 22 646 06 49.

CAMPING!!!
Nie martwcie się o nocleg! O tym także pomyśleliśmy... Camping dla impaktowiczów w przygotowaniu.
Camping w tętniącej życiem Warszawie będzie wyśmienitym przypieczętowaniem tego muzycznego Impactowego święta!
Chcesz przyjechać samochodem? Zaparkować camperem? Nie ma sprawy....
Zarejestruj się na www.impactfest.pl.

Na koniec SPECJALNE podziękowania dla Gminy BEMOWO - przyjęliście nas jeszcze raz z otwartymi ramionami. Dziękujemy za współpracę, wsparcie i wiarę!

Strona festiwalu: www.impactfest.pl

12 LISTOPADA

IMPACT FESTIVAL 2013!
THIRTY SECONDS TO MARS zagra DRUGIEGO dnia Festivalu!


Tak, tak - DRUGIEGO dnia festivalu!!!
Organizowany przez Live Nation Impact Festival rozwija się! Druga edycja imprezy potrwa dwa dni! A kto wie, co będzie w kolejnych latach!!?
Nie ma sensu rozwodzić się nad minioną, pierwszą edycją z 2012 roku - kto był, ten widział, a kto nie - może tylko żałować :)!
Skupmy się na tym co przed nami...

4,5 czerwca
Lotnisko Bemowo

fanom dobrej muzyki już doskonale znane (to tutaj szaleliśmy przy AC/DC, Madonnie, Metallice, Red Hot Chili Peppers i wielu wielu innych....)

FENOMENALNE ZESPOŁY
headlinerem drugiego dnia będzie: Thirty Seconds to Mars
Utworzona przez Jareda i Shannona Leto w 1998 roku formacja zdobyła wiele nagród i wyróżnień, w tym MTV Video Music Award, trzy europejskie nagrody MTV, a także latynoską i azjatycką nagrodę MTV, Fuse Award i trzy nagrody Kerrang!. Dzięki licznym koncertom zdobyli wciąż rosnącą, lojalną rzeszę fanów na całym świecie. Ich fani – nazywani przez zespół The Echelon — uczestniczą w życiu zespołu i promowanej przez niego działalności charytatywnej. I z całą pewnością właśnie zacierają ręcę na wieść o ich występie na Impact Festival 2013.

zaś pierwszego: Rammstein
“Wir halten das Tempo” mottem Rammstein na 2013 rok, w czasie którego grupa będzie główną gwiazdą wielkich europejskich festiwali. W ciagu ostatnich dwóch lat ponad 1,3 miliona ludzi z Meksyku, USA, Afryki Południowej, Australii, Kanady i Europy zostało zdmuchnięte spektakularnym show. Machina Rammstein nieustająco się toczy - w 2013 roku nie będzie inaczej. Zapowiada się gorące lato!

JEDNO MIEJSCE, DWA DNI, MUZYKA RÓŻNYCH GATUNKÓW
Kto powiedział, że trzeba koncentować się na jednym gatunku muzycznym? Jest ich tak dużo, a my nie potrafimy rezygnować z tego co najlepsze! Artyści, wokaliści, zespoły, gatunki: rock, pop, metal, itd, itp.... to wszystko połączymy na Impact Festival! Dla nas najważniejsza jest MUZYKA! I nie ma znaczenia, spod jakiej etykiety - kierujemy się dobrym smakiem, a nie podziałami, definicjami. Granice? Są po to, by je przekraczać :). Lotnisko Bemowo dzięki Impact Festivalowi 2013 na dwa dni zmieni się w najfajniejsze miejsce w całym kosmosie. Kapitalna muzyka, fantastyczna publika, już prawie letni czas...

LINE UP
oj, bedzie się działo.... dotychczas znamy trzech pierwszych impactowych artystów - dla przypomnienia:
I dzień: Rammstein i Behemoth
II dzień: Thirty Seconds to Mars
i wiele, wiele więcej!!!!

Śledźcie naszą stronę i profil na Facebooku - przed nami kolejne ogłoszenia!

DWIE SCENY
Impact Festival 2013 to nie tylko dwa dni! To także dwie sceny - UWAGA - każdego dnia.
Tak jak w tym roku, tak i w przyszłym – nasz wieloletni partner Eventim reprezentować będzie drugą scenę - SCENĘ EVENTIM.

BILETY
Bilety na pierwszy dzień imprezy już w sprzedaży!
Bilety na drugi dzień i karnety na oba dni wejdą do sprzedaży 14 listopada o 9.00.

ceny:
bilet jednodniowy:
209 zł - płyta i osoby niepełnosprawne
385 zł - trybuny
385 zł - płyta early entrance (ważne informacje poniżej**)
880 zł - VIP
karnet: 330 zł - płyta i osoby niepełnisprawne
583 zł - trybuny
583 zł - płyta early entrance (ważne informacje poniżej**)
1350 zł - VIP

UWAGA!!!
**Bilety / Karnety GAEE (płyta early entrance) – uprawniające do wcześniejszego wejścia na teren festiwalu oraz zawierające voucher upoważniający do odbioru w dniu imprezy i na terenie festiwalu pamiątkowego laminatu i koszulki Impact Festival 2013 – dostępne wyłącznie via LiveNation.Pl

BILETY i KARNETY NA LIVENATION.PL

Masz już bilet na pierwszy dzień Impact Festival a chciałbyś uczestniczyć w całej imprezie?
Wymień swój bilet na karnet!!
Osoby, które dotychczas zakupiły bilet 1-dniowy na Trybunę/EE, mają możliwość dopłaty i  wymiany biletu 1-dniowego  na Karnet 2-dniowy - z gwarancją tego samego miejsca  do dnia 31.12.2012. Posiadacze biletów 1- dniowych na płytę mogą wymienić bilet 1 -dniowy na Karnet 2 -dniowy w punkcie zakupu.
W przypadku pytań dotyczących procedury wymiany biletów, prosimy o kontakt e-mailowy: upgrade@eventim.pl  lub telefoniczny +48 22 646 06 49.

CAMPING!!!

Nie martwcie się o nocleg! O tym także pomyśleliśmy... Camping dla impaktowiczów w przygotowaniu.
Camping w tętniącej życiem Warszawie będzie wyśmienitym przypieczętowaniem tego muzycznego Impactowego święta!
Chcesz przyjechać samochodem? Zaparkować camperem? Nie ma sprawy...
Od 1 grudnia rusza rejestracja na www.impactfest.pl
Wszystkie szczegóły podamy wkrótce - prosimy o cierpliwość.

PODSUMOWANIE!
"Live Nation skorzystało z całego swoje europejskiego doświadczenia i dzięki niemu rozwinęło Impact do dwóch dni. Wreszcie Warszawa dostanie festiwal światowej klasy ze światowej klasy artystami" - mówi Steven Todd, head promotor Live Nation Polska.

- 2014?
Kto wie jaki będzie festiwal w 2014 roku… Sami jeszcze nie wiemy. Jest tyle fascynujących i porywających gatunków muzycznych i jeszcze więcej fascynujących i porywających artystów!

Na koniec SPECJALNE podziękowania dla Gminy BEMOWO - przyjęliście nas jeszcze raz z otwartymi ramionami. Dziękujemy za współpracę, wsparcie i wiarę!21 WRZEŚNIA

RAMMSTEIN na Impact Festival 2013!

Rammstein potwierdza występy na festiwalach w 2013
“Wir halten das Tempo” będzie również mottem Rammstein na 2013 rok, w czasie którego grupa zagra na wielkich europejskich festiwalach.

W ciagu ostatnich dwóch lat ponad 1,3 miliona ludzi z Meksyku, USA, Afryki Południowej, Australii, Kanady i Europy zostało zdmuchnięte spektakularnym show. Machina Rammstein nieustająco się toczy - w 2013 roku nie będzie inaczej. Zapowiada się gorące lato! Obok zespołu RAMMSTEIN publiczność Impact Festival 2013 rozgrzewać będą do czerwoności najlepsi.

Wśród nich.... BEHEMOTH!!!

Nergal: "Kiedy kilka miesięcy temu moi koledzy z Deathstars otwierali ich koncert w gdańskiej Ergo Arenie, czułem zazdrość… Dzisiaj w imieniu Behemoth mogę z dumą ogłosić, ze przyjęliśmy ofertę dzielenia sceny z jednym z najważniejszych rockowych zespołów na świecie: Rammstein. Będzie to pierwszy koncert w kraju, jaki zagramy po bardzo długiej przerwie i to bardziej niż pewne, że podczas występu zaprezentujemy fragment nowego materiału, nad ktorym właśnie intensywnie pracujemy. Przy okazji chciałbym podziękować Stevenowi i ekipie Live Nation za zaufanie. Mamy za sobą owocną współpracę podczas koncertu Big 4 na warszawskim Bemowie i nie mogę się doczekać, kiedy znowu się spotkamy. To dla nas zaszczyt!"

Na 2 scenach festiwalu Impact Festival 2013 planujemy występ minimum 8 zespołów. Jeśli czas będzie pomyślny – może uda się więcej! Wszyscy fani i przyjaciele Festivalu Impact – trzymajcie kciuki!

„Przejrzeliśmy z uwagą komentarze i rady uczestników tegorocznej edycji Impact Festival” – mówi Steven Todd, Head Promoter Live Nation Polska – „Dlatego rezygnujemy z sektora Golden Circle. A bilety na płytę pozostaną w tej samej cenie jak przez ostatnie lata organizacji naszych imprez na Lotnisku Bemowo. Chcemy bowiem zapewniać publiczności Impact Festivalu najlepszy zestaw artystów za sensowną cenę”.

SCENA EVENTIM
Również przy drugiej edycji naszym partnerem przy Impact Festival będzie Eventim, który – jak w tym roku, tak i w przyszłym – reprezentować będzie drugą scenę – scenę Eventim.

Bilety w cenach:
209 zł - płyta
385 zł - trybuny
385 zł - płyta early entrance

UWAGA!
Bilety GAEE (płyta early entrance o wartości 385zł) – uprawniające do wcześniejszego wejścia na teren festiwalu oraz zawierające voucher upoważniający do odbioru w dniu imprezy i na terenie festiwalu pamiątkowego laminatu i koszulki Impact Festival 2013 – będą dostępne wyłącznie via www.LiveNation.pl

Bilety już w sprzedaży na www.LiveNation.pl